גאדג'טים למטבח

0
2061
גאדג'טים למטבח

לחובבי החידושים הטכנולוגיים למיניהם, ריכזנו עבורכם מספר גאדג'טים מדליקים למטבח כדי שיהיה לכם מעניין גם כאשר אתם אוכלים או מבשלים.

גאדג'טים חשמליים למטבח

1. סיר חמין – מדובר בהמצאת המאה לאוהבי החמין בחורף! סירי החמין החשמליים אומנם לא בהכרח כשרים (לא כולם) אולם הם מאפשרים הכנה מושלמת של חמין. כל מה שצריך זה להכניס את המצרכים לסיר, לכסות במים ולהדליק. כמו בחמין רגיל יש לכסות את הסיר עם שמיכות כמובן. הסיר יכול לשמש אתכם גם להכנה של מרקים וראגו. היתרון הגדול של הסיר הוא שניתן להשאיר אותו בחשמל וללכת (בניגוד לתנור או כיריים).

2. מעבד מזון – מדובר אומנם בגאדג'ט שנכנס לשימוש בשלל מטבחים כבר לפני הרבה שנים אולם הוא עובר המון שדרוגים מדי שנה ולכן כדאי להתעדכן מדי פעם. אין סיבה לקנות חדש כל שנה אבל כדאי לשדרג כל כמה שנים שכן השינויים שנכנסים למכשיר זה משפרים פלאים את חווית הבישול והאפייה. אפשר גם לשדרג את המכשיר בחלקים – לא חייבים לקנות כל פעם מעבד מזון שלם ומלא אלא לקנות מכשירים קטנים וייעודיים מהם אפשר להרכיב מעבד מלא.

גאדג'טים למטבח לא חשמליים

1. IROBOT – מדובר בהמצאה גאונית שנכנסה כבר להרבה בתי אב בישראל ומשמשת לניקוי כל הבית. מי שאוהב לבשל יודע שבעיה העיקרית בבישול היא הלכלוך שנוצר מסביב. בשביל לא לנקות כל הזמן אתם יכולים פשוט לתת לרובוט לנקות מסביבכם בעוד אתם מבשלים. אם אתם רוצים להבין את עומק הגאונות של המכשיר תוכלו למצוא סרטוני הדגמה ליכולותיו ביו-טיוב.

2. סכיני שף – כל טבח טוב יודע שהסכינים שלו הם העוזרים הכי משמעותיים שלו במטבח. קיימים היום בשוק העולמי בכלל ובשוק הישראלי בפרט המון חנויות שמתמחות בסכיני שף. כאשר אתם בוחרים סכין חשוב שתבינו בדיוק למה היא משמשת, איך לטפל בה ואיפה לאחסן אותה. מדובר בהשקעה משמעותית בהתחשב בעובדה שמדובר בסכין אך זוהי השקעה משתלמת ביותר לטווח הארוך. היא מבטיחה לכם עבודה קלה יותר במטבח ותוצאות טובות יותר.

3. טרמומטר דיגיטלי: ברגש שיהיה לכם כזה לא תבינו איך הכנתם אוכל ובעיקר בשר לפני. מדובר במכשיר דיגיטאלי שמודד טמפרטורות כאשר השימוש העיקרי שלו הוא למדוד טמפרטורה של בשר אחרי אפייה. הרבה פעמים אנשים מפחדים מכך שהם לא אופים את הבשר שלהם למידת הכנה מלאה ולכן נוטים להכין אותו יתר על המידה אולם עם טרמומטר דיגיטאלי תוכלו לדעת את רמת ההכנה המדויקת של הבשר.

4. מכין נקניקיות – מדובר במכשיר גאוני בעיקר למי שיש לו ילדים ואוהב לארח ילדים. המכשיר מכין נקניקיות קפואות על בסיס מים רותחים וללא שמן כך שמדובר בתהליך הכנה מאוד מהיר ומאוד בריא. ניתן להכין במכשיר גם נקניקיות לא קפואות.

5. קולף תירס – מדובר בגאדג'ט שימושי ביותר לאוהבי התירס. המכשיר לא רק מוריד את העלים מהקלח אלא גם מוריד מהקלח את גרגירי התירס. המכונה משמשת לקילוף תירס קפוא או טרי (עדיפות לטרי) ומאפשרת לכם להכין סלטים ומרקים מתירס חי!

6. מרית ענק – לכל אופה יש מרית אולם לא לכל אופה יש מרית ענק. מדובר במרית אשר מאפשרת להרים ולהפוך שכבות של עוגות ופאי במלואן. מדובר בשדרוג משמעותי אשר מאפשר לכם לוודא כי השכבה עליה עמלתם לא תתפרק (תופעה נפוצה ביותר).

7. סט מדידה – כל כוס מיוחדת במינה ולכן כאשר אתם ניגשים למתכונים הרבה פעמים קשה מאוד לדעת כי אתם מדייקים בהכנה. אולם, אם אתם רוכשים סט כוסות מדידה (קנייה זולה יחסית) אתם יכולים לראשונה לדעת בדיוק את המידות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here