חידוש מטבח

0
3011
חידוש מטבח
קרדיט PIXABAY

הגיע היום, לאחר שנים של חסכון כספים במיוחד לכך, אתם הולכים לשפץ את המטבח. חידוש מטבח הוא בהחלט דבר משמח ומרגש מאוד. השימוש במטבח הוא יומיומי, אנחנו אוכלים בו, מכינים ארוחות, מבשלים, מארחים וכדומה. עם הזמן והשנים התשתיות נשחקות, מראה המטבח הופך לישן מעט וצריך לעצב אותו מחדש.

אם אתם מתעניינים בחידוש ושיפוץ מטבח, אתם במקום הנכון. בשורות הבאות תמצאו את כל מה שאתם צריכים לדעת על חידוש מטבחים, העבודות שצפויות לכם, כמה זמן זה אורך, עיצוב מטבחים ועוד. אז בואו נתחיל.

עבודות במטבח

כשננסה למיין את סוגי העבודות שצפויים לנו בשיפוץ המטבח, נגלה כי מדובר בעבודות רבות ומגוונות שדורשות אנשי מקצוע רבים בתחומים שונים. הוא יכול להיות שיפוץ מצומצם שכולל רק צביעת ארונות וקירות, החלפת ברזים וכדומה. אך מצד שני שיפוץ מקיף יכלול החלפת תשתיות, ניסור רצפת בטון, ריצוף, קרמיקה, ארונות, צבע, מכשירי חשמל, כיורים ועוד.

לכן, חשוב גם להגדיר לפני תחילת התהליך מהו התקציב שעומד ברשותכם לטובת השיפוץ. מכיוון שמדובר בספקים שונים, באנשי מקצוע רבים ועבודות שונות, חשוב להבין כמה כל חלק בשיפוץ יעלה לכם ובהתאם לכך לבנות את המטבח החדש שלכם.

שדרוג מטבח ישן

כאשר מדובר במטבח ישן, בדרך כלל, לא תהיה ברירה אחרת מהחלפת תשתיות. אם השיפוץ רחב יותר, יוחלפו כל תשתיות החשמל והאינסטלציה בבית. כמו גם החלפת מערכות החשמל למשוכללות יותר.

מכיוון שהמטבח מלא במכשירי חשמל שצורכים את רוב הספקת החשמל בבית, חשוב שהשקעים והמערכות הנסתרות יהיו חזקות מספיק, בטיחותיות ובעלות תו קן.

עיצוב מטבח

כיום, ניתן בקלות לעצב מטבחים בסגנונות שונים. מטבחים כפריים, וינטג\', מודרני ועוד ככל העולה על רוחכם. לכל מטבח יש את היתרונות והחסרונות שלו במראה החיצוני שלו, אך כידוע לכל אחד יש את הטעם שלו ובעזרת מעצב פנים תוכלו להגיע לתוצאה שתמיד חלמתם עליה.

בדרך כלל, כאשר אתם רוצים לשנות את הסגנון של המטבח שלכם, תצטרכו לבצע שיפוצים נרחבים שכוללים החלפת רצפות – ניסור רצפת בטון, החלפת ריהוט, אריחי קרמיקה, ארונות, כיורים וברזים, מכשירי חשמל ואת כל האלמנטים העיצוביים בחדר.

בחירת מטבח – מנגר או מחנות מטבחים

ההתלבטות הקשה ביותר שלא ניתן לענות עליה בהחלטיות, היא האם לרכוש מטבח מחברה או שאולי עדיף להזמין מטבח אצל נגר, מטבח מיוחד המותאם בדיוק למידותינו. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, ועל פיהן נוכל להחליט מה מתאים לנו יותר.

הזמנת מטבח מנגר מתאימה יותר עבור מטבחים בגדלים שונים, כאשר תרצו להתאים את הרהיטים והאלמנטים בחדר ביחס לגודל החלל, כמו גם היחס האישי שתקבלו. עם זאת בהזמנה מחברת מטבחים לא תצטרכו להמתין בתור בלתי נגמר, כמו גם המחיר שהנגר דורש על היחס האישי הוא גבוה בהרבה משירות של חנות מטבחים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here